רישומים

קורס רישום עיצוב מוצר

סקיצה עיצוב רכב
סקיצה של מטר
סקיצה של נעל

קורס רישום עיצוב תעשייתי- העולם כולו בכף ידך

עיצוב תעשייתי מהווה אבן דרך חשובה בכל תכנון ועיצוב מוצרים לשימוש יומיומי, ולמעשה, העוסקים בתחום, הם אלו האחראיים על איכות המוצר, הסגנון שלו, הפן הבטיחותי שלו, ומראהו החיצוני, ובכך, משפיעים באופן ישיר על הצלחתו בשוק.

במסגרת קורס רישום עיצוב מוצר, ילמדו הסטודנטים כלים וטכניקות, אשר יסייעו להם להביא לידי ביטוי את היכולת היצירתית שלהם ולתאר את רעיון העיצוב על כל שלביו ומרכיביו.

קהל יעד- מעצבים בתעשייה ומעצבים בפוטנציה
קורס רישום עיצוב מוצר מיועד לבוגרי לימודי עיצוב תעשייתי, למעצבים תעשייתיים בפועל, למעצבי מוצר ולמעצבי תכשיטים, אשר היו רוצים לשפר את המיומנויות שלהם ולרכוש כלים טכניים לרישום אובייקטים. כמו כן, הקורס מיועד לסטודנטים (מתקדמים ומתחילים) אשר החלו את לימודיהם בתחום עיצוב תעשייתי או עיצוב תכשיטים, והיו רוצים להעלות את רמת הידע והמקצועיות שלהם לרמה אחרת.

מטרות הקורס

לקורס רישום עיצוב תעשייתי מספר מטרות חשובות:

  • הזדמנות מעשית לגיבוש ופיתוח רעיון יצירתי– באמצעות קורס רישום עיצוב תעשייתי, יוכל הסטודנט להביע כל רעיון או מחשבה אשר עולים בראשו, לשנות אותם בקלות ובחופשיות וכך, לפתח ולשפר אותם. בצורה זו, בעצם, משמשת הסקיצה ככלי עבודה המסייע לגיבוש הרעיון על שלביו השונים.
  • רישום זורם ופרקטי מול הלקוח לתכנון פשוט ואפקטיבי– לפני שמועברת הסקיצה למחשב, משמש הרישום ככלי להצגת הרעיונות המתוכננים ללקוח ולגורמים שונים בחברה, כך שניתן לנהל שיח פורה ומקצועי שיוביל לתכנון איכותי ואפקטיבי של המוצר, מבלי להתעכב על מאפיינים טכניים.
  • שיפור היכולת הטכנית והיצירתית– במהלך הקורס ישיגו הסטודנטים רמה גבוהה של מיומנות ויכולת טכנית, אשר תסייע להם במהלך שלבי תכנון המוצר השונים, ותייעל את הידע היצירתי, הטכני והאנליטי שלהם.

קורס רישום עיצוב תעשייתי און ליין - כלים, תכנים וטכניקות

קורס רישום עיצוב תעשייתי, במסגרתו ילמדו הסטודנטים את הנושאים הבאים:

  • רישום על פי עקרונות פרספקטיבה נכונה, תוך מתן דגש לבנייה מקצועית של אובייקטים באוריינטציה מוצרית
  • שימוש בעפרונות, צבעי עיפרון ומרקרים ליצירת צל, נפח, והדמיית טקסטורות של חומרים שונים


קורס רישום עיצוב תעשייתי מועבר על ידי דוד סוסנובסקי, שהקים את בית הספר "רישומים". סוסנובסקי, אשר צבר ידע רב ומקצועי כמעצב בתעשייה, ועוסק בהוראה במוסדות הלימוד הנחשבים בארץ, הצליח להפוך את התכנים התיאורטיים, לכדי כלים מעשיים אשר ישמשו את המעצבים בטווח הארוך.

קורס רישום בהתאמה אישית

ניתן לקיים את הקורס במסגרות שונות, לדוגמא:

  • משרדי עיצוב – המפגשים מתקיימים במקומות העבודה תוך התאמת התכנים לצרכים הספציפיים של המשרד.
  • סדנאות אישיות- תכני קורס הרישום מותאמים לקבוצות קטנות.
  • שיעורים פרטיים- ניתן להזמין סדרת שיעורים על פי צרכים אישיים של יחידים או זוגות גם באופן וירטואלי און ליין.

צרו קשר לפרטים נוספים!

דילוג לתוכן